" Ege Ofis Mobilyaları, Kaliteli Ofis Mobilyalarını

Müşterilerin Hizmetine Sunmaktadır "

TEL : 0216 611 58 50
TEL : 0212 280 66 39

info@egeofismasalari.com

HAKKIMIZDA

Ege Ofis Mobilyaları, Üretime 2006 yılında, Ofis Mobilyaları , imalatı ile başlayan Teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen, Ege ofis Mobilyaları düşük maliyet ve yüksek kalite sloganı ile binlerce tüketiciye ulaşmayı başarmıştır.Ofis Mobilya, alanında çalışmalarını gün geçtikçe güçlendiren Müşterilerinin istek ve memnuniyetini ön planda tutan Firmamız özel proje ve tasarım uygulamaları çalışmalarını da yapmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu güne Müşteri odaklı hizmet kalitesi ile Ofislerinize uygun tasarım ve daha kulanışlı duruma getirmektedir. Ofis Mobilyaları ile ilgili üretiminde bulunan ürünlerimiz sırasıyla, Ofis Mobilyaları, Büro mobilyaları, Büro Koltukları, Makam Masaları, çalışma Masaları, Toplantı Masaları, Ofis dolapları, Ofis Koltukları, Ofis kanepeleri, çalışma koltukları, Çelik Dosya dolabı, Soyunma dolapları ve bunun yanısıra cafe Koltuklarıda üretmekteyiz. uzman kadromuz ile ofis mobilyaları ve ofis koltukları, çalışmalarımız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ: Dünya standartlarına uygun ofis mobilyaları, üretmek Müşteri memnuniyetinini sürekliliğini sağlayarak sektöründe lider marka olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ:Tüketicinin sürekli değişen ihtiyaçları doğrultusunda; büro mobilyaları, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Not : Müşterilerimiz Ofis Mobilyaları`nı Taşıma Durumunda Taşıma ve Montaj Hizmeti Sunulmaktadır.

Ege
Office Furniture estableshed in 2006 and developed its production line following the technological developments no,the company uses today,s  latest model equipments and machines.
Since its establishment, Ege office furniture reached thousands of consumers with its low price and high quality motto.
Our company which is  growing stronger every day within its sector gives great importance to the desires and needs of our customers Additionally we give service for special projects and desing applications. products, respectively, office furniture, office desks, office chairs, meeting table, steel cabinets, desks, information desk, clothes tree, office furniture and custom made ​​designs.

OUR VISION: To produce furniture in global standarts.to gain leadership in the sector by gaining sustainable customer satisfaction and to cotribute to the mainland economy.

OUR MISION: We understand the dynamic demand of customers so we work for; maximizing customer satisfaction by providing high standard quality of service and by following the developments and innovations in technology.


Go To Google search ofis mobilyaları office furnitures inside website Look at...